בעלי עסקים וכן אנשים פרטיים מוצאים עצמם לא אחת חסרי אונים מול לקוחות אשר אינם פורעים את חובם. למרות שאי תשלום חובות יכול לפגוע קשות בתזרים המזומנים ובהתנהלות הפיננסית של העסק,  בעלי עסקים רבים אינם פנויים בכדי לפתוח בהליכים שונים מול חייבים, וכמו כן לא לכל אחד יש את הידע כיצד לפעול במקרה של חייב שאינו פורע את חובו. כיצד יש לפעול בכדי לגבות חובות שלא נפדו – על כך בשורות הבאות.

ליווי מקצועי של עורך דין הוצאה לפעול

קיימים משרדים ועורכי דין המתמחים בהליכי גביית חובות והוצאה לפועל. אם אתם נתקלים בבעלי חוב שאינם משלמים לכם את שכרכם, ובשל כך אתם מתקשים להמשיך בפעילות עסקית תקינה, זה הזמן לפנות לבעלי מקצוע שיעשו בשבילכם את העבודה, ויפתחו בהליכים משפטיים לגביית החובות, כולל גביית חובות בהוצאה לפועל במידה והדברים יגיעו לידי כך. עורך דין מומחה לגביית חובות יטפל בגביית החוב בדרך המהירה, היעילה והטובה ביותר עבורכם.

הליך גביית חובות

עם פנייתכם לעורך דין מומחה לגביית חובות והליכי הוצאה לפועל, ינסח עורך הדין מכתב דרישה לתשלום החוב, שיישלח במהירות האפשרית לחייב. אם החייב יפדה את החוב – בזאת תם הסיפור ונשלם. אם לעומת זאת, החייב מסרב לפדות את החוב, יזמן אותו עורך הדין למשפט בתביעה שישלם לכם את חובו. אם החייב יתייצב בבית המשפט יתקיים דיון, שתוצאותיו יחייבו את שני הצדדים. אם החייב לא יתייצב בבית המשפט יבקש ערך הדין מבית המשפט לקבל החלטה ללא נוכחות החייב. בשלב השלישי, יפתח עורך הדין תיק בהוצאה לפועל כנגד החייב, פתיחת התיק תלווה במספר הגבלות שיוטלו על החייב.

עלויות

עלות הטיפול של עורך הדין בתיק גביית חובות בהוצאה לפועל תלויה בהסכם עליו חתמתם. ברוב המקרים יושתו ההוצאות המשפטיות על החייב. במקרים בהם החייב לא ישלם את חובו, יקבע ההסכם שנחתם ביניכם ובין עורך הדין את גובה שכר הטרחה. לא מן הנמנע שבהסכם יוותר עורך הדין על תשלום שכר טרחה במידה וההליך לא צלח.

אל תתפשרו על מומחיות

כבכל תחום משפטי, בכדי שהליך גביית חובות יתנהל ביעילות ולטובתכם המירבית, אתם רוצים שיטפל בכם איש מקצוע בקי ומנוסה. פנו לעורך דין המתמחה בגביית חובות והליכי הוצאה לפועל, בכדי שתקבלו את השירות והליווי המקצועי והיעיל ביותר. בקשו לראות המלצות של לקוחות, ואל תתביישו לבדוק בגוגל את ביצועיו של המשרד ושל עורך הדין המדובר.

אתם לא לבד – צרו קשר עם עורך דין גביית חובות

כאשר חייב מסרב לפרוע את חובו, אתם עלולים לחוש חסרי אונים ובודדים מול המערכת, שכן במקרים רבים החייב מוגדר כחדל פירעון או כמוגבל פיננסית, ואתם עלולים להרגיש שאין לכם מוצא מן הסבך. אינכם צריכים להתמודד עם המשא לבד, עורך דין מקצועי ומנוסה יעמוד לצידכם, יתמוך בכם וילווה אתכם לכל אורך התהליך. כאשר אתם מלווים בעורך דין מנוסה, אתם יכולים להירגע ולעסוק בענייני העסק השוטפים, תוך ידיעה שיש מי שדואג לגביית החובות, ועושה כל מאמץ שתקבלו את השכר המגיע לכם.

מה הלאה?

אם נתקלתם בחייב המסרב לפרוע את חובו, אינכם צריכים להרים ידיים, ואינכם חייבים להתמודד איתו לבד. עורך דין מקצועי ומנוסה יוכל לעזור לכם למצוא את הדרך לקבל את שכרכם ולפעול באופן היעיל והמהיר ביותר לגביית החוב. עורך הדין ימצה את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, כולל פנייה לבית המשפט ופתיחת תיק כנגד החייב בהוצאה לפועל. פנו בהקדם לעורך דין מקצועי המתמחה בגביית חובות והליכי הוצאה לפועל, וכך תבטיחו לעצמכם את הטיפול המהיר והיעיל ביותר בגביית חובות.